Siparişiniz için onay e-maili tarafınıza ulaştıktan sonra siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.

500 TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo ücretsiz olup, gönderimler Sendeo Kargo veya Yuriçi Kargo ile sağlanmaktadır.

Ürünün kargo ile teslimatı sırasında Kargo görevlisinin yanında lütfen ürünü kontrol ediniz. Üründe bir hasar mevcutsa lütfen ürünü teslim almayınız ya da hasarlı ürüne dair Kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanağı e-mail yoluyla bize iletebilirsiniz. Tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerde teslimat sonrasında tarafımıza ileteceğiniz Kargo nedenli hasarlar kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir sebeple memnun kalmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Bu sürede iade edeceğiniz ürünlerin paketinin açılmış, kısmi olarak kullanılmış ya da hasar görmüş olması durumunda iade talebi kabul edilmeyecektir.

İade veya değişim talebinizi Whatsapp üzerinde 05389577885 veya hello@cagearts.com adresine mail attıktan sonra tarafınıza bilgilendirme e-maili gönderilecektir.

Talebiniz onaylandıktan sonra size iletilen adres bilgilerine ürünü kargolamanız yeterli olacaktır. Üründe bir kusur olması durumunda kargo tarafımızdan karşılanacaktır. Bunun dışında iade edeceğiniz ürünün kargo masrafları tarafınıza aittir.

 İADE ŞARTLARI

  • Satın Almış Olduğunuz Ürünler. Ambalajı Açılmadan, Kullanılmada ve Zarar Görmeden 14 (Ondört) Gün İçerisinde Kargo Ücretini Ödemeniz Durumudan İade Ve Değişim Yapabilirsiniz. Ambalajı Açılan, Sıfır Özelliğini Yitiren, Ürünlerin İadesi Ve Değişimi KESİNLİKLE YAPILMAZ.
  • Sisteme tanımladığınız adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Adresiniz özel yazıcılarla yazdırılır paketinize yapıştırılır, adres karışıklığı veya yanlış adrese gönderim gibi bir yanlışlık kesinlikle olmaz. Eksik veya hatalı adreslerde kesinlikle mesuliyet kabuletmemekteyiz. Sürecin uzaması veya kısalması sizin elinizde lütfen adresinizi eksiksiz giriniz. Mahalle, cadde, sokak, apartman adı gibi unsurları unutmayınız.
  • Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluğuna, hava ve yol şartlarına göre uzayabilir.Resmi bayram ve tatillerde kargo firmaları kapalıdır, ürününüz ilk iş günü kargoya verilir.
  • Kargocular sizi adresinizde bulamazlar ise ürününüz 3 GÜN şubede bekletir. Eğer ürünü teslim almazsanız bize geri gönderilir. Kargonuzun takip sorumluluğu size aittir. Teslim alınmadan bize dönen ürünlerin gidiş ve dönüş kargo ücreti sizden tahsil edilir. Lütfen ürünlerinizin takibini aksatmayınız.