Siparişiniz için onay e-maili tarafınıza ulaştıktan sonra siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.

350 TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo ücretsiz olup, gönderimler Sendeo Kargo veya Yuriçi Kargo ile sağlanmaktadır.

Ürünün kargo ile teslimatı sırasında Kargo görevlisinin yanında lütfen ürünü kontrol ediniz. Üründe bir hasar mevcutsa lütfen ürünü teslim almayınız ya da hasarlı ürüne dair Kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanağı e-mail yoluyla bize iletebilirsiniz. Tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerde teslimat sonrasında tarafımıza ileteceğiniz Kargo nedenli hasarlar kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir sebeple memnun kalmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Bu sürede iade edeceğiniz ürünlerin paketinin açılmış, kısmi olarak kullanılmış ya da hasar görmüş olması durumunda iade talebi kabul edilmeyecektir.

İade veya değişim talebinizi Whatsapp üzerinde 05389577885 veya hello@cagearts.com adresine mail attıktan sonra tarafınıza bilgilendirme e-maili gönderilecektir.

Talebiniz onaylandıktan sonra size iletilen adres bilgilerine ürünü kargolamanız yeterli olacaktır. Üründe bir kusur olması durumunda kargo tarafımızdan karşılanacaktır. Bunun dışında iade edeceğiniz ürünün kargo masrafları tarafınıza aittir.