Sizlere destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İstanbul, Türkey
Tel : 0850 309 45 24
0538 957 78 85
E-mail : hello@cagearts.com

BİLGİ SORULARI

Sıkça Sorulan Sorular

Kargodan dolayı kırılma vs.. olursa ne yapabilirim?

Kargoda yaşanacak tüm sorunlar tarafımıza aittir. Ürünler kargodan dolayı herhangi bir kırık olursa merak etmeyin bizimle iletişime geçerek en sağlıklı şekilde sorununuzu çözmeye çalışırız.

Kişiye özel ürünler yapıyor musunuz?

Tüm ürünlerimiz kişiye özel ve toplu siparişler alıyoruz, özel siparişleriniz için bizimle iletiime geçebilirsiniz.

Aldığım ürünler bana ne zaman ulaşır?

Aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Neden soya mumu kullanmalıyız?
  • Soya mumu soya bitkisinden elde edilir, bitkiseldir, yenilenebilir bir kaynaktır ve güvenlidir . Parafin mumlar ise petrolden elde edilir, yakıldıklarında zararlı maddeler solumanıza sebep olur ve yenilenebilir bir kaynak değildir. Bu nedenle soya mumları hem sağlığınız hem çevre için çok daha faydalıdır ve çocukların, evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda da (kullanım koşullarına dikkat etmek koşulu ile) rahatlıkla kullanılabilir. 

  • Soya mumları çok daha temiz yanarlar. Parafin mumlar ise yaydıkları kimyasallardan ötürü kalıntı ve is bırakırlar.

  • Soya mumlarının yanma süresi çok daha uzundur. Parafin mumlara göre ortalama %50 daha uzun süre kullanılabilirler. Tüm mumlarımızın ortalama yanma süreleri ürün açıklamalarında belirtilmiştir.

Soya mumları nasıl kullanılır?
  • Homojen yapısının bozulmaması ve aşırı ısınmanın önlenmesi için soya mumlarınızı 4 saatten fazla yakmamaya özen gösterin.

  • Her yakıştan önce fitilin ucundaki fazlalığı alırsanız mumunuz daha uzun süre yanacaktır ve sonraki yakışlarınızda yanmış ve siyah fitil kalıntısı bırakmayacaktır. Fitilin uç kısmındaki bu fazlalığa mantarlaşma (mushrooming) denir. Her yakıştan önce temizlenirse mumunuz daha temiz yanacak ve bol ışık verecektir. 

  • Mumunuzu yaktıktan kısa süre sonra söndürmeniz durumunda mumunuz bardağın tümünü kaplayacak kadar erimez ve içeride bardağın çapından daha dar bir halka oluşmasına sebep olur. Bu durum, oluşan tüneli sonraki yakışlarda da aşağı doğru devam ettirir.

  • Mumunuzu 30 °C üzeri ısıdan ve doğrudan güneş ışığından korumanızı ve iyice soğuduğundan emin olmadığınız sürece dokunmamanızı/hareket ettirmemenizi öneririz.

Size en kısa sürede dönüş sağlamaya çalışacağız

Ürünlerimize dair her türlü soru ve talebiniz için bize ulaşabilirsiniz.